Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

Vəzifənin

        Soyadı,adı, atasının adı

Telefon nömrəsi
Rəhbərlik
1.  İcra Hakimiyyətinin başçısı          Tağıyev Rəşad Ənvər oğlu  305-30-00
2.  İcra Hakimiyyəti başçısının birinci müavini       Zeynallı Süleyman Gəray oğlu 305-55-55
3.  İcra Hakimiyyəti başçısının müavini -Sosial-iqtisadi
 inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri
Vakant  305-32-68
4.  İcra Hakimiyyəti başçısının müavini -İctimai-siyasi və   humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri     Abdullayeva Aynur Ayaz qızı  305-32-74
5.  İcra Hakimiyyəti başçısının  köməkçisi      Əliyev Mahir Məzahir oğlu 305-30-94
6.  İcra Hakimiyyəti başçısı aparatında Sektor müdiri -baş mühasib       Zeynalov Vüsal Nuru oğlu   305-30-18
7.  İcra Hakimiyyəti başçısı aparatında böyük məsləhətçi
 -Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının
 müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi
   Ələsgərov Əsgər İsmayıl oğlu  
8.  İcra Hakimiyyəti başçısı aparatında aparıcı məsləhətçi
 -Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının
 müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə  məsləhətçi- psixoloqu
    Qasımova Gülçin Elçin qızı  
9.  İcra Hakimiyyəti başçısı aparatında baş mütəxəssis      Əliyev Tural Məhərrəm oğlu  
İnformasiya təminatı və təhlili sektoru
10.  İnformasiya təminatı və təhlili sektorunun müdiri     Qələndərov Natiq Arif oğlu   305-31-49
11.  İnformasiya təminatı və təhlili sektorunun aparıcı məsləhətçi        Həsənov Nicat  Tofiq oğlu  
Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi
12.  Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş  şöbəsinin müdiri     Mustafayev Rasim Yaqub oğlu 305-30-69

13.

 Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş  şöbəsinin baş məsləhətçi    Ramazanov Rəşad    Tofiq oğlu  
14.  Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş  şöbəsinin baş məsləhətçi     Namazov Surac        Mübariz oğlu  
15.  Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş  şöbəsinin böyük məsləhətçi      Məmmədov Mehrab   Cəlil oğlu  
Hüquq şöbəsi
16.  Hüquq şöbəsinin müdiri      İsmayılov Ruslan       Akif oğlu 305-34-70
17. Hüquq şöbəsinin məsləhətçi Vakant  
İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi
18.  İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi müdirinin          müavini - Dini qurumlarla işin təşkilatçısı      Hacıyev Ruhid      Nizami oğlu  
19.  İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin                        baş məsləhətçi         Əliyev Gündüz         Elxan oğlu    
20.  İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin                        baş məsləhətçi Tağıyev Nicat  Nizami oğlu   
21.  İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin                        baş məsləhətçi    Məmmədova Turanə Nurəddin qızı  
Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi
22.  Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin  müdirinin müavini         Quliyev Rauf         Rasim oğlu  
23.  Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin  baş məsləhətçi   vakant   
24.  Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin  aparıcı məsləhətçi              Şükürlü Fərid              Ayaz oğlu  
25.  Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin  baş məsləhətçi      Ənvərli Nurlan         Vüqar oğlu       
26.  Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin  baş  məsləhətçi       Hacıyev Teymur       Vaqif oğlu    
Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi
27. Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsinin müdiri            Namazov Sərdar         Qurban oğlu  
28. Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsinin böyük məsləhətçisi             Musayev İlkin            Fikrət oğlu  
Memarlıq və tikinti şöbəsi
29.  Memarlıq və tikinti şöbəsinin müdiri-baş memar       Quliyev İlqar        Nəsrəddin oğlu 305-34-30
30.  Memarlıq və tikinti şöbəsinin böyük məsləhətçisi (mühəndis)      Hüseynov Araz     Fərman oğlu  
31.  Memarlıq və tikinti şöbəsinin aparıcı məsləhətçisi (mühəndis)       Yahyayev Tural      Yaqub oğlu  
Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi
32.  Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsinin müdiri          Seyidov Elgün         Sahib oğlu  305-33-63
33.  Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsində  məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)         Rəfiyeva Günay      Miraslan qızı 305-32-91
34.  Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsində  məsləhətçi      İbrahimova Günel Ruslan qızı  
35.  Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsində  məsləhətçi          Məcidli Çiçək         Cəmil qızı    
Texniki heyət
36.  Komendat Məmmədov Ramin  Cəbrayıl oğlu  
37.  Baş mütəxəssis-sürücü     İbrahimov Vüsal        Xaliq oğlu  
38.  Baş mütəxəssis-sürücü    
39.  Baş mütəxəssis-sürücü     Ələkbərov Elşən       İsrafil oğlu  
40.  Baş mütəxəssis       Əliyeva Rəhimə     Yalçın qızı   
41.  Xadimə İsmayılova Zinhar    Abbasəli qızı  
42.  Xadimə           Yavəri Sənayə        Əli qızı  


 

 

 

 

Keçidlər